O nas

Oferujemy suknie ślubne firm wiodących na rynku, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Aktualnie w sprzedaży posiadamy projekty renomowanych firm takich jak Mori Lee, Gala, Margarett i Marietta. Naszym Klientkom zapewniamy, zarówno suknie z najnowszych kolekcji, jak i te, które można określić jako ponadczasowe. Suknie dostępne są w wielu rozmiarach.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdej przyszłej Panny Młodej, co definiujemy już na etapie pierwszego spotkania. Dlatego proponujemy telefonicznie umawiane wizyty, tak aby każdej z Was poświęcić jak najwięcej uwagi. Zapewniając przy tym komfort każdego etapu podejmowanej w naszym salonie decyzji.

Nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda znajdzie u nas suknię dla siebie. Jeżeli nie zdecydujesz się na konkretny model, istnieje możliwość stworzenia własnej wersji wymarzonej sukni z oferowanych propozycji. Wykwalifikowane krawcowe pozwolą każdej Pannie Młodej poczuć się wyjątkowo. Możemy również specjalnie dla Ciebie sprowadzić suknię, której nie posiadamy w asortymencie.

Gwarantujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie. Przy czym, nasze suknie dostępne są w rożnych przedziałach cenowych. Oferujemy również promocje na wybrane modele sukni i dodatków ślubnych.

Nasza oferta adresowana jest do kobiet przywiązujących wagę do tradycji, ale nie ulegającym schematom. Dbamy o to, aby każda przyszła Panna Młoda czuła się w dniu swojego ślubu swobodnie a zarazem kobieco.

Zaufaj nam, a dołożymy wszelkich starań, abyś poczuła się wyjątkowo w jednym z najważniejszych dni Twojego życia.

Serdecznie zapraszamy do miłego spędzenia czasu w naszym kameralnym salonie.

 • O nas

  Oferujemy suknie ślubne firm wiodących na rynku

  co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Aktualnie w sprzedaży posiadamy projekty renomowanych firm takich jak Mori Lee, Gala, Margarett i Marietta. Naszym Klientkom zapewniamy, zarówno suknie z najnowszych kolekcji, jak i te, które można określić jako ponadczasowe. Suknie dostępne są w wielu rozmiarach...
 • Dane kontaktowe

  LAURA Salon Sukien Ślubnych
  ul. Kiszmanowicza 16 ,
  66-300 Międzyrzecz
  Telefon: 508 713 777
  Email: laurasuknie@gmail.com