Granie w gry online wymaga połączenia z Internetem. Gry online wymagają specjalnych serwerów, więc Twój komputer musi mieć odpowiednią przepustowość. Są popularne wśród graczy w każdym wieku i bardzo uzależniają. Jeśli nigdy nie próbowałeś tych gier, możesz być ciekawy, o co w nich chodzi. Poniżej wymieniono niektóre korzyści płynące z grania w gry online. – Możesz grać w gry z dowolnego miejsca! Musisz jednak uważać na to, co pobierasz, ponieważ niektóre gry są bardzo uzależniające.

Łączność z Internetem jest warunkiem wstępnym gier online
Jedną z pierwszych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę, jest szybkie połączenie internetowe. Powolne połączenie internetowe spowoduje problemy podczas gry, ponieważ wzrośnie wskaźnik opóźnień. Bardzo ważne jest również, aby mieć dużą prędkość wysyłania i pobierania. Idealna jest prędkość wysyłania trzech megabitów na sekundę (Mb/s). Jeśli chcesz cieszyć się płynną rozgrywką, powinieneś również mieć ping poniżej 150 milisekund.

Wymagają specjalnych serwerów
Gry online wymagają do działania specjalnych serwerów. W przeciwieństwie do zwykłych gier, te nie trwają całe życie. Są odtwarzane przez przeglądarkę. Do ich odtwarzania wymagane jest połączenie internetowe. Zazwyczaj za granie w gry online trzeba zapłacić. Jeśli interesuje Cię granie w wymagającą grę, warto kupić jej kopię. Gry online to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności społecznych i doskonalenie umiejętności również w innych dziedzinach. https://alebib.pl/vulkan-vegas-opinie/

Mogą uzależniać
Uzależnienie od gier wideo rośnie, a badania wykazały, że jest ono bardziej rozpowszechnione wśród dzieci azjatyckich. Według badań przeprowadzonych przez Parks Associates 2,4% osób w wieku od 9 do 39 lat jest uzależnionych od gier wideo, a kolejne 10,2% jest zagrożone. Ci, którzy cierpią z powodu uzależnienia od gier wideo, często nie są w stanie przestać grać w gry, które lubią. Chociaż wiele z tych gier może nie wydawać się niebezpiecznym dzieciom, są one bardzo uzależniające, a uzależnienie od gier wideo jest poważnym problemem.

Są popularne w każdym wieku
Gry wideo są popularne zarówno wśród młodych, jak i starszych. Przedszkolaki spędzają nieco mniej niż pięć minut dziennie na graniu w gry wideo, ale nastolatki i dorośli spędzają co najmniej trzy godziny dziennie na graniu w gry wideo. Liczba brutalnych gier wideo gwałtownie rośnie, a wiele gier przedstawia brutalne obrazy jako uzasadnione i zabawne. Rodzice i nauczyciele powinni rozważyć pozytywny wpływ gier online na dzieci. Powinni jednak zdawać sobie sprawę z negatywnych skutków hazardu podczas grania w gry.

Promują pracę zespołową
Korzyści płynące z grania w gry online w celu promowania pracy zespołowej są liczne. Pomagają ludziom alokować zasoby, negocjować odpowiedzialność za zadania i współpracować przy rozwiązywaniu problemów. Według badań przeprowadzonych przez Brigham Young University gry wideo zwiększyły produktywność nawet o 20 procent w grupach utworzonych przez nowo utworzone zespoły. Dotyczyło to grup prowadzonych zarówno przez nowicjuszy, jak i doświadczonych graczy. Te pozytywne efekty mogą wynikać z wielu powodów. Ale jednym z najbardziej oczywistych jest to, że pomagają ludziom rozwijać nowe umiejętności i postawy.

Mogą być niebezpieczne
Internet to ogromne i ekscytujące miejsce, w którym dzieci mogą wchodzić w interakcje z innymi ludźmi. Jednak istnieje pewne ryzyko związane z graniem w gry online. Niektóre gry online wymagają podania prywatnych informacji, takich jak informacje o koncie bankowym. Dostęp do tych informacji mają hakerzy. Ponadto niektóre gry mają funkcje sieci społecznościowych, które mogą przyciągać zachowania antyspołeczne. Niektóre z tych zagrożeń mogą nie być od razu widoczne dla dzieci, dlatego rodzice powinni zachować czujność. W niektórych przypadkach policja może pomóc chronić dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *